Odziv ŠOS na težave študentov, ki so prisiljeni bivati v hostlih

Odziv ŠOS na težave študentov, ki so prisiljeni bivati v hostlih. "Na ŠOS smo se danes (ponovno) odzvali na bivanjsko problematiko študentov, točneje na težavo študentov, ki so prisilijeni bivati v hostlih. ŠOS se zdi stanje, ko morajo študenti bivati v turističnih nastanitvah, nedopustno in asburdno. To kaže na velike težave in stiske teh študentov. Nakazuje se možnost oprostitve turistične in promocijske takse za te študente. Pri tem pa opozarjamo, da to ne bo rešilo izvirnega problema … in študenti bodo še vedno prisiljeni bivati v hostlih." Več v prispevku. #zaštudente

Vir:

https://www.facebook.com/notes/%C5%A1tudentska-organizacija-slovenije-%C5%A1os/odziv-%C5%A1os-na-te%C5%BEave-%C5%A1tudentov-ki-so-prisiljeni-bivati-v-hostlih/1566304020180777/

Dogodki
18/4/26

Koncert skupine S.A.R.S + support AUDIOHOLIK

Legendarna skupina S.A.R.S., ki letos praznuje 20. let delovanja se po dolgem času spet vrača v Novo Gorico! V soboto, 18. 4. 2026, bodo s svojo energijo in največjimi hiti zatresli oder na Mostovni. Pridite skupaj z njimi praznovati njihovo 20-ko!

Cene vstopnic:

Predprodaja (do 17.4):

– člani KGŠ: 12€

– ostali: 25 €

Na dan dogodka (18.4):

– člani KGŠ: 15€

– ostali: 35 €

Nakup vstopnic: Na info točki KGŠ ali preko sistema ENTRIO na tem linku: https://www.entrio.si/event/koncert-skupine-sars-30517 oz. na fizičnih prodajnih mestih Entria (Bencinski servisi Petrol, Shell, Mol, 3dva trafike)

*Enkraten vstop

*Starostna omejitev 16+

Ne zamudi praznovanja skupine S.A.R.S. – 18. aprila se vidimo na Mostovni!

Novice
23/3/26

Sklic 2. redne seje OZ KGŠ

  1. 3. 2026 bo na spletni platformi zoom potekala 2. redna seja občnega zbora KGŠ.
Dogodki
8/10/25

🎭BRATA - Glasbena komedija po resničnih dogodkih🎭

🗓️: 8.10.2025

📍: Mostovna

🕒: začetek predstave 20.00h, vrata 19.00h

🎫NAKUP VSTOPNIC je možen na mojekarte.si (https://www.mojekarte.si/si/brata/vstopnice-1204324.html ) in info točki KGS.

🔹Predprodaja od 8.9. do 7.10.: 20€, za člane KGŠ 10€

🔹Na dan dogodka 8.10. po ceni 25€, za člane KGŠ 15€OPIS

PREDSTAVA Radijec in pisec Miha Šalehar in prvo hripavo grlo republike Matevž Šalehar Hamo, se znajdeta pred novim izzivom. Teater. Leta odrov in medijskega življenja se zlijejo v komično pripoved o bratskih odnosih, o medijskih interpretacijah njunih življenj, o prvih ljubeznih, rokenrolu, prvem sexu, o življenju, ki je bilo nekoč drugačno, in o tem, kdo je v resnici večji frajer. Če vas zanima, kako slabo poje Mihi, in zakaj Hamo nima pojma o ljubezni, ob tem pa ste lačni smeha, je to predstava za vas. Avtorski projekt bratov Šalehar v režiji Mateja Recerja in v sodelovanju s SiTi Teatrom BTC.

‼️ŠTEVILO MEST JE OMEJENO, ZATO POHITITE Z NAKUPOM VSTOPNIC!

Vabljeni!💚