Vodstvo Kluba Goriških Študentov

Vodstvo KGŠ 2022 - 2023

UPRAVNI ODBOR
Leni Stevanovič - Predsednica
Tesa Robič - podpredsednica
Ana Cotič - zapisnikar
Miha Obidič - blagajnik
Nika Veronika Beltram - tajnik

NADZORNI SENAT
Žiga Jelavič - predsednik
Ana Lipušček - zapisnikar
Tina Žibernik - članica
Matija Arčon - član
Gaja Žnidarčič - članica

ČASTNO RAZSODIŠČE
Sabina Japić - predsednica
Iris Češljar - zapisnikar
Nace Kotar - član

Vodstvo KGŠ 2021 - 2022

Predsednica Kluba goriških študentov:

Leni Stevanovič

Podpredsednik:

Žiga Jelavič

Svetnica v Svetu Zveze ŠKIS in Svetnica v Svetu ŠOLS:

Nika Veronika Beltram

Tajnik:

Mija Lipušček

Blagajnik:

Ula Zorn

Zapisnikar:

Ana Lipušček

Predstavnik v Zavodu Masovna:

Monika Mrevlje

Mentor Dijaške sekcije:

Leni Stevanovič

Upravni odbor:

Leni Stevanovič, Ana Lipušek, Mija Lipušek, Monika Mrevlje, Žiga Jelavič, Ula Zorn

Nadzorni senat:

Kim Bratkič, Urška Humar, Anže Štolfa, Erik Grosar, Nika Gleščič

Častno Razsodišče:

Nika Vodopivec, Tjaša Bratušek, Blaž Marušič

Vodstvo KGŠ 2020 - 2021

Predsednik Kluba goriških študentov:

Matjaž Bratušek

Podpredsednica:

Leni Stevanovič

Svetnica v Svetu Zveze ŠKIS in Svetnica v Svetu ŠOLS:

Leni Stevanovič

Tajnik:

Mija Lipušček

Blagajnik:

Ula Zorn

Zapisnikar:

Ana Lipušček

Predstavnik v Zavodu Masovna:

Monika Mrevlje

Mentor Dijaške sekcije:

Leni Stevanovič

Upravni odbor:

Matjaž Bratušek, Leni Stevanovič, Ana Lipušek, Mija Lipušek, Monika Mrevlje, Žiga Jelavič, Ula Zorn

Nadzorni senat:

Kim Bratkič, Urška Humar, Anže Štolfa, Erik Grosar, Nika Gleščič

Častno Razsodišče:

Nika Vodopivec, Tjaša Bratušek, Blaž Marušič

Vodstvo KGŠ 2019 - 2020

Predsednica Kluba goriških študentov:
Sara Grmek

Svetnik v Svetu ŠOLS:
Sara Grmek

Svetnik v Svetu Zveze ŠKIS:
Sara Grmek

Upravni odbor:

Monika Mrevlje, Marjana Žbogar, Tomaž Povodnik, Aneja Prando, Nina Pušnik, Gašper Pregelj

Nadzorni senat:

Lara Velikonja, Marta Ličen, Maja Grmek, Lara Šušmelj, Tiffany Brisko

Častno razsodišče:

Tesa Robič, Tina Klemenc, Barbara Skočaj

Vodstvo KGŠ 2018 - 2019

Predsednik Kluba goriških študentov:
Johannes Vuga Gregorič

Svetnik v Svetu ŠOLS:
Sara Grmek

Svetnik v Svetu Zveze ŠKIS:
Sara Grmek

Podpredsednik:
Aljaž Drufovka

Tajnik:
Marko Merljak

Blagajnik:
Maja Živec

Organizator dogodkov in športnih aktivnosti:
Bojan Volk

Vodja razpisov:
Jan Drufovka

Vodja tečajev:
Jan Softić

Nadzorni senat:
Sara Grmek, Lara Velikonja, Marta Ličen, Maja Grmek, Lara Šušmelj

Častno razsodišče:
Monika Mrevlje, Neja Jericijo, Barbara Skočaj

Administrator info točka Klub goriških študentov:

Monika Mrevlje, Marjana Žbogar

Vodstvo KGŠ 2017 - 2018

Predsednik Kluba goriških študentov:
Johannes Vuga Gregorič

Podpredsednik:
Jan Softić

Tajnik / Svetnik Sveta ŠOLS in Zveze ŠKIS:
Marko Merljak

Blagajnik:
Maja Živec

Organizator dogodkov in športnih aktivnosti:
Jan Drufovka

Vodja razpisov:
Bojan Volk

Vodja tečajev:
Aljaž Drufovka

Nadzorni senat:
Miha Devetak, Tilen Komel, Jure Fabjan, Primož Spačal, Gašper Gleščič

Častno razsodišče:
Nika Durnik, Neja Jericijo, Patricija Živec

Vodstvo KGŠ 2015 - 2017

Predsednik Kluba goriških študentov:
Johannes Vuga Gregorič

Podpredsednik:
Jan Softić

Tajnik / Svetnik Sveta ŠOLS in Zveze ŠKIS:
Marko Merljak

Blagajnik:
Maja Živec

Organizator dogodkov in športnih aktivnosti:
Jan Drufovka

Vodja razpisov:
Bojan Volk

Vodja tečajev:
Aljaž Drufovka

Nadzorni senat:
Miha Devetak, Tilen Komel, Jure Fabjan, Primož Spačal, Gašper Gleščič

Častno razsodišče:
Nika Durnik, Nika Leban, Patricija Živec

Vodstvo KGŠ 2013 - 2015

Predsednik Kluba goriških študentov:
Johannes Vuga Gregorič


Tajnik / Svetnik Sveta ŠOLS in Zveze ŠKIS:

Marko Merljak


Podpredsednik / vodja Tokio bara:

Tadej Humar


Blagajnik:

Maja Živec

Organizator dogodkov:

Jan Drufovka

Organizator športnih aktivnosti:

Jan Softić

Vodja razpisov:

Bojan Volk

Vodja tečajev:

Aljaž Drufovka

Nadzorni senat:

Jana Gregorič, Andrej Markič, Matija Kacin, Tilen Komel, Jure Fabjan (predsednik NS)

Častno razsodišče:

Nika Durnik, Nika Leban, Martin Skrt (predsednik ČR)

Svetnik Sveta ŠOLS in Zveze ŠKIS :

Aljoša Merljak

Vodstvo KGŠ 2011 - 2013

Predsednika Kluba goriških študentov :
Dean Lango

Blagajnik:

Neja Brezavšček

Člani:

Marko Merljak

Nadzorni senat:

/


Častno razsodišče:

/

Vodstvo KGŠ 2010 - 2011

VD predsednika Kluba goriških študentov:

(zahteval izbris)

Člani:

Danijela Brezavšček, Ana Volk, Luka Pišot, Uroš Čendak, Tadej Stolič, Luka Mrakič, Matej Prando, Vid Volk

Predstavnik GDS:

Jan Nanut

Nadzorni senat:

Gašper Jeklin, Aljaž Bašin, Gregor Humar, Jure Kralj, Jani Toplak

Častno razsodišče: Neja Škrinjar, Andreja Rojc, Simon Šfiligoj

Vodstvo KGŠ 2009 - 2010

Predsednik Kluba goriških študentov:

Tomaž Zarifa

Člani:

Danijela Brezavšček, Ana Volk, Luka Pišot, (zahteval izbris), Tadej Stolič, Luka Mrakič, Matej Prando, Vid Volk

Predstavnik GDS:

Jan Nanut

Nadzorni senat:

Gašper Jeklin, Aljaž Bašin, Gregor Humar, Jure Kralj, Jani Toplak

Častno razsodišče: Neja Škrinjar, Andreja Rojc, Simon Šfiligoj

Vodstvo KGŠ 2008 - 2009

Predsednik Kluba goriških študentov:
Tomaž Zarifa

Podpredsednik:

(zahteval izbris)

Blagajnik:

Primož Špacapan

Člani upravnega odbora:

Lea Simčič, Gašper Jeklin, Jernej Medvešček, Andraž Polanc, Tomi Novak, Filip Zadravec

Predstavnik GDS:

Anja Merljak

Nadzorni senat:

Erik Lasič, Jani Toplak, Urša Piculin, Gregor Vuga, Simon Šfiligoj

Častno razsodišče:

Maja Pipan, Neja Škrinjar, Andreja Rojc

Vodstvo KGŠ 2007 - 2008

Predsednica Kluba goriških študentov:
Neja Škrinjar


Podpredsednica:

Andreja Rojc


Blagajnik:

Primož Špacapan

Člani:

Lea Simčič, Tomaž Zarifa, Simon Šfiligoj, Barbara Gerbec, Gašper Jeklin, Marko Pajnik, Tamara Faganelj

Predstavnik GDS:

Matjaž Dolenc

Nadzorni senat:

Etjen Bizaj, Neja Žele, Matija Cej, Erik Lasič, Ana Colja

Častno razsodišče:

Maja Pipan, Jure Maffi, Pia Živec

Vodstvo KGŠ 2006 - 2007

PREDSEDNICA:

Maja Pipan

PODPREDSEDNIK:

Luka Manojlović

BLAGAJNIK:

Primož Špacapan

ČLANI:

Nika Melink, Taj Prijon, Andreja Rojc, Neja Škrinjar, Iztok Bavdaž, Etjen Bizaj

PREDSTAVNIK GDS:

Luka Simović

NADZORNI SENAT:

Neja Žele, Jure Maffi, Eva Pintar, Svit Trkman, Tea Leban

ČASTNO RAZSODIŠČE:

Mirt Komel, Rok Brezigar, Ivan Zadnek

Vodstvo KGŠ 2005 - 2006

PREDSEDNICA:
Maja Pipan

PODPREDSEDNIK:

Luka Manojlović


BLAGAJNIK:

Rok Brezigar


ČLANI:

Uroš Faganelj, Nika Melink, Taj Prijon, Ivan Zadnek


PREDSTAVNIK GDS:

Luka Simović


NADZORNI SENAT:

Peter Anić, Jasna Golja, Matej Vidmar, Miha Zajc


ČASTNO RAZSODIŠČE:

Mirt Komel, Andreja Saksida, Marko Turel

Vodstvo KGŠ 2004 - 2005

PREDSEDNIK

Mirt Komel

PODPREDSEDNK:

Igor Bijuklič

BLAGAJNIK:

Rok Brezigar

ČLANI:

Miha Kosovel, Borut Švara, Miha Zajc, Blaž Kosovel, Jerneja Grmadnik, Tadej Stolič, Jasmina Jerant

PREDSTAVNICA GDS:

Valentina Mozetič

NADZORNI SENAT:

Andraž Cej, Andrej Pelicon, Ivan Zadnek, Gregor Kardinar, Mitija Zorn

ČASTNO RAZSODIŠČE:

Andreja Saksida, Marko Turel, Janez Zupan